Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για τα ημιτελικά του Champions League.

Καλησπέρα σας κυρίες και κύριοι! Καλώς ήρθατε σε ένα ακόμη live του sport-fm.gr! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:48
Παρέα θα παρακολουθήσουμε τον πρώτο ημιτελικό του Champions League. Πρόκειται για την τιτανομαχία της Μπάγερν Μονάχου με τη Ρεάλ Μαδρίτης! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:49
Η αναμέτρηση θα ξεκινήσει στις 22:00 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 1. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:51
Eίναι η 13η φορά που η Μπάγερν φιλοξενεί τη Ρεάλ Μαδρίτης. Οι Βαυαροί υπερτερούν μετρώντας 9 νίκες, με τους «μερένχες» να έχουν τρεις, ενώ μια αναμέτρηση έχει ολοκληρωθεί χωρίς νικητή. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:53
Μάλιστα τα τρία «διπλά» της Ρεάλ είναι στα τρία τελευταία ματς. Το 0-4 της σεζόν της 2013-14, το 1-2 της σεζόν 2016-17, και το 1-2 της σεζόν 2017-18 by Γιώργος Ζαχαρίου
21:57
Όλα έτοιμα για τη σέντρα στην Allianz Arena. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:58
O ύμνος του Champions League ηχεί στο εντυπωσιακό Βαυαρικό γήπεδο και οι παίκτες είναι παρατεταγμένοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:59
O Kλεμάν Τουρπέν ο διαιτητής του ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:00
1' Ξεκίνησε το ματς by Γιώργος Ζαχαρίου
22:01
1' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την Μπάγερν με τον Σανέ να μπαίνει από τα αριστερά και να πλασάρει, απέκρουσε ο Λούνιν με το πόδι. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:03
2' Προσπάθεια της Ρεάλ να φύγει στην κόντρα όμως στην ασίστ του Βάθκεθ υπάρχει οφσάιντ. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:05
5' Κόρνερ από τα δεξιά για την Μπάγερν Μονάχου. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:05
Νέο κόρνερ για τους Βαυαρούς. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:07
6' Απειλεί η Μπάγερν με τον Κέιν να υποδέχεται την μπάλα και να πλασάρει μέσα από την περιοχή. Δεν δυσκολεύθηκε ο Λούνιν να μπλοκάρει. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:08
7' Νέα καλή στιγμή για την Μπάγερν με τον Σανέ να πατά περιοχή και να πλασάρει, αλλά η μπάλα έφυγε πάνω από τα δοκάρια. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:09
9' Πολύ έξυπνη και συνάμα φιλόδοξη προσπάθεια του Κέιν να νικήσει τον Λούνιν πίσω από το κέντρο, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:11
Στέκεται καλύτερα η Μπάγερν σε αυτό το πρώτο διάστημα του ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:12
12' Νέα τελική για την Μπάγερν. Η 4η στο ματς, με τον Μίλερ να γυρίζει στον Μουσιάλα, αλλά το σουτ του νεαρού πήγε ψηλά. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:16
To εντυπωσιακό κορεό των οπαδών της Μπάγερν αφιερωμένο στον σπουδαίο Φραντς Μπεκενμπάουερ. Εικόνα live 28800114/49638.jpg by Γιώργος Ζαχαρίου
22:19
Προσπαθεί να ισορροπήσει η Ρεάλ, αλλά εξακολουθούν να πατούν καλύτερα οι γηπεδούχοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:20
20' Κόρνερ για τη Ρεάλ Μαδρίτης. Το πρώτο της στο ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:21
Ο Κρόος εκτέλεσε με πάσα προς τον Βινίσιους, αλλά ο Βραζιλιάνος έκανε τραγική επιλογή στέλνοντας την μπάλα απελπιστικά άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:24
24' ΓΚΟΟΟΛ η Ρεάλ με τον Βινίσιους! Φανταστική κάθετη πάσα του Κρόος ο Βραζιλιάνος βγήκε «φάτσα» με τον Νόιερ και τον πλάσαρε ιδανικά! 0-1! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:27
Οι «μερένχες» ουσιαστικά στην πρώτη τους ευκαιρία στο ματς παίρνουν προβάδισμα. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:30
30' Πολιορκία της Μπάγερν στην άμυνα της Ρεάλ Μαδρίτης, αλλά χωρίς αποτέλεσμα, προς στιγμήν. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:34
Το παιχνίδι έχει μεταφερθεί στο κέντρο με την Μπάγερν να προσπαθεί να διασπάσει την άμυνα της Ρεάλ Μαδρίτης. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:34
34' Κόρνερ για τη Ρεάλ Μαδρίτης. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:35
Εντυπωσιακή έξοδος του Νόιερ με τις γροθιές. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:36
Η πρώτη ευκαιρία του ματς για την Μπάγερν με τον Σανέ. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:38
38' Κόρνερ για την Μπάγερν by Γιώργος Ζαχαρίου
22:39
Ευκαιρία με τον Γκορέτσκα για την Μπάγερν, αλλά ο Γερμανός χαφ, έχει κάνει επιθετικό φάουλ στην προσπάθεια για κεφαλιά. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:40
40' Φάουλ σε πάρα πολύ καλό σημείο για την Μπάγερν. Στο ημικύκλιο της περιοχής. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:42
Κέιν εκτελεί... by Γιώργος Ζαχαρίου
22:43
42' Τρομερή εκτέλεση του Κέιν! Μεγάλη ευκαιρία για την Μπάγερν, με την μπάλα να περνά ελάχιστα άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:44
43' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τη Ρεάλ Μαδρίτης και κίτρινη στον Μαζράουι. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:45
45' Κόρνερ για τη Ρεάλ Μαδρίτης. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:45
Το γκολ της Ρεάλ Μαδρίτης. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:45
45' Νέο κόρνερ για τη Ρεάλ. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:47
45' Τέλος πρώτου μέρους στην Allianz Arena! Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης 0-1 by Γιώργος Ζαχαρίου
23:02
Αλλαγή για την Μπάγερν με τον Γκερέιρο να παίρνει τη θέση του Γκορέτσκα. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:02
46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:04
Η εντυπωσιακή ατμόσφαιρα στην Allianz Arena. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:09
51' Mεγάλη στιγμή για τη Ρεάλ! Ο Μπέλιγχαμ έφυγε στην κόντρα είδε την παράλληλη κίνηση του Κρόος που ακολούθησε από τα αριστερά, αυτός πλάσαρε αλλά ο Νόιερ επενέβη εντυπωσιακά! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:11
53' ΓΚΟΟΟΛ καταπληκτικό του Σανέ! Ο Γερμανός πήρε την μπάλα από τα δεξιά συνέκλινε προς την περιοχή και με μια ΟΒΙΔΑ στην κλειστή γωνία του Λούνιν, ισοφάρισε για την Μπάγερν σε 1-1! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:11
Τρομερό γκολ! Απίθανο. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:12
Η Ρεάλ Μαδρίτης δεν κάνει το 2-0 με τον Κρόος και ο Σανέ φέρνει το ματς στα ίσα μετά από δυο λεπτά. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:13
56' ΠΕΝΑΛΤΙ για την Μπάγερν που κερδίζει ο Μουσιάλα! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:13
Ο Κέιν εκτελεί by Γιώργος Ζαχαρίου
23:14
57' ΓΚΟΟΟΛ για την Μπάγερν! Ανατροπή μέσα σε τέσσερα λεπτά με τον Κέιν να ευστοχεί! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:15
Όγδοο γκολ σε 11 ματς για τον Κέιν. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:19
Συμπληρώθηκε μια ώρα αγώνα με την Μπάγερν να έχει γυρίσει το ματς και να έχει την ψυχολογία με το μέρος της. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:19
62' Επέλαση του Ροντρίγκο από τα δεξιά, τελευταία στιγμή την προβολή ο Ντάιερ. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:21
64' Τεράστια στιγμή για τη Ρεάλ! Ο Βινίσιους σε τρομερή κίνηση μπήκε από τα αριστερά πήγε να πλασάρει, αλλά η μπάλ πέρασε παράλληλα και ο Κιμ απομάκρυνε. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:22
65' Αλλαγή για τη Ρεάλ. Ο Καμαβινγκά παίρνει τη θέση του Νάτσο, κάτι που σημαίνει ότι ο Τσουαμενί πάει στο κέντρο της άμυνας. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:24
67' Ευκαιρία για την Μπάγερν με τον Γκερέιρο να περνά την μπάλα στην περιοχή εκεί όπου ο Κέιν έκανε το σουτ η μπάλα κόντραρε και κατέληξε κόρνερ. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:24
68' Απειλεί με κεφαλιά του Ντάιερ η Μπάγερν, αλλά μπλόκαρε ο Λούνιν. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:26
Η Ρεάλ δεν παρουσιάζει καλό πρόσωπο στο δεύτερο μέρος. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:27
70' Κόρνερ για την Μπάγερν. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:27
Νέο κόρνερ, από την άλλη πλευρά. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:29
71' Ευκαιρία για την Μπάγερν με τον Κιμ να κάνει την κεφαλιά, αλλά ο Λάιμερ δεν πρόλαβε να αλλάξει την πορεία της μπάλας. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:31
74' Φάουλ σε καλό σημείο από τα αριστερά για τη Ρεάλ Μαδρίτης που έχει ευκαιρία να γεμίσει την περιοχή της Μπάγερν. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:32
75' Απομάκρυναν οι γηπεδούχοι, αλλά κέρδισε νέο φάουλ ο Κρόος. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:33
75' Αλλαγές για τη Ρεάλ. Έξω ο Μπέλιγχαμ μέσα ο Μόντριτς, έξω και ο Κρόος μέσα ο Μπραχίμ Ντίαθ. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:35
Οδεύουμε προς το 80ο λεπτό. Πάντα μπροστά η Μπάγερν με σκορ 2-1. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:36
79' Τεράστια επέμβαση του Νόιερ! Απίθανη μπαλιά του Μόντριτς με τον Βινίσιους να βγαίνει απέναντι από τον Γερμανό που απέκρουσε σε κόρνερ. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:37
Η γκολάρα του Σανέ για το 1-1! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:37
80' Αλλαγή για την Μπάγερν. Ο Μίλερ δίνει τη θέση του στον Γκνάμπρι. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:39
82' ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Ρεάλ Μαδρίτης! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:39
Ο Ροντρίγκο ανατράπηκε καθαρά στην περιοχή από τον Κιμ και ο Τουρπέν κατευθείαν έδειξε την άσπρη βούλα. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:39
Ο Βινίσιους θα εκτελέσει by Γιώργος Ζαχαρίου
23:40
83' ΓΚΟΟΟΛ ο Βινίσιους ισοφαρίζει! 2-2 στο Μόναχο! by Γιώργος Ζαχαρίου
23:43
86' Απειλεί η Μπάγερν με τον Γκνάμπρι να παίρνει την μπάλα από την πάσα του Κίμιχ, έκανε την επέλαση και μπήκε στην περιοχή, αλλά το σουτ με το αριστερό έφυγε ψηλά. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:43
87' Αλλαγή για τη Ρεάλ με τον Χοσέλου αντί του Ροντρίγκο. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:44
Και για την Μπάγερν ο Σανέ δίνει τη θέση του στον Αλφόνσο Ντέιβις. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:44
Το γκολ της ανατροπής από τον Κέιν με το πέναλτι. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:48
Tρία λεπτά οι καθυστερήσεις. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:48
90'+1΄Κίτρινη κάρτα στον Βάθκεθ by Γιώργος Ζαχαρίου
23:50
Δευτερόλεπτα ακόμη στην Αllianz Arena. by Γιώργος Ζαχαρίου
23:50
90'+3' Tέλος στο ματς! Μπάγερν - Ρεάλ 2-2 στο Μόναχο by Γιώργος Ζαχαρίου